Klasa okręgowa: Olimpia Oleśnica uległa Zjednoczonym

olimpia-sroda020

Nie po myśli zawodników Olimpii Oleśnica ułożył się ostatni w tym roku pojedynek o punkty. Zespół prowadzony przez Grzegorza Grafa uległ 0:2 Zjednoczonym Łowęcice. 

Z pewnością oleśniczanie do Łowęcic jechali z myślami o pokonaniu przedostatniej drużynie w tabeli. Tak się jednak nie stało. Do 74 minuty na tablicy widniał remis. Wówczas Tomasza Idziorka niefortunnie pokonał Michał Hałapacz i to gospodarze prowadzili 1:0.

Próby ataków Oskara Olczykowskiego i spółki nie doprowadziły do remisu. Mało tego, w ostatniej minucie podstawowego czasu gry Zjednoczeni zdobyli drugą bramkę. Tym razem golkiper Olimpii musiał skapitulować przy strzale Pawła Jasińskiego. Zespół z Oleśnicy przerwę zimową spędzi na dwunastym miejscu z piętnastoma punktami w zdobyczy.

Olimpia: idziorek- Antosiewicz, Hałapacz, Kędzierski, Mochocki, Olczykowski, Polak(75 Zadka), Rachwał, Rzepka, Szymański, Wyrwał(46 Sopart).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony