Klasa okręgowa: Olimpia Oleśnica i Widawa Bierutów przed wyjazdowymi meczami

W Wielką Sobotę nasze zespoły grające w „okręgówce” swoje spotkania rozegrają na obcym terenie. 


REKLAMA

Trudniejsze zadnie będzie miała Olimpia Oleśnica, która wybierze się do Jelcza-Laskowice na spotkanie z tamtejszymi Czarnymi. W tabeli wyżej jest sobotni gospodarz, zajmujący siódme miejsce. Natomiast oleśniczanie to dwunasta siła w hierarchii.

Do tego starcia w lepszych humorach przystąpią Czarni, którzy w ubiegłą sobotę pokonali 1:0 z LKS-em Brożec. Podopieczni Mirosława Mularczyka także zwyciężyli przed tygodniem 1:0 z Piastem Żerniki, ale ten wynik został zweryfikowany jako walkower dla Piasta.

W rundzie jesiennej Olimpia uległa 1:2 zespołowi z Jelcza-Laskowice. Czy oleśniczanie zrewanżują się za tamtą porażkę? Przekonamy się się w sobotę o godzinie 17.

Z kolei bierutowska Widawa zagra w Łowęcicach. Będzie to pojedynek dziesiątej drużyny z przedostatnią w tabeli, jaką są właśnie Zjednoczeni po wycofaniu się Czarnych Kondratowice. Poprzednia kolejka nie była udana ani dla Widawy, ani dla Zjednoczonych.

Bierutowianie na własnym boisku musieli uznać wyższość Polonii Środa Śląska, przegrywając 0:2. A zespół z Łowęcic wysoko, 1:6 przegrał z Energetykiem Siechnice. Pierwsze starcie tych zespołów przyniosło wygraną 5:1 podopiecznym Piotra Jarząba.

Kto wyjdzie górą z sobotniego starcia? Faworytem tego meczu jest zespół z Bierutowa, a kto dopisze komplet punktów do swojego konta po ostatnim gwizdku sędziego? Odpowiedź poznamy o godzinie 16.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony