Klasa okręgowa: Olimpia o pójście za ciosem, Widawa o przerwanie serii porażek

W ten weekend gracze z klasy okręgowej rozegrają 11. kolejką. Jak nastroje przed swoimi meczami u naszych reprezentantów?


REKLAMA

Po ubiegłotygodniowych derbach powiatu oleśnickiego w wykonaniu Olimpii Oleśnica i Widawy Bierutów w zdecydowanie lepszych humorach są ci pierwsi. To Olimpia pokonała 2:1 Widawę Bierutów i jest sklasyfikowana wyżej w tabeli. Przed tygodniem w starciu z Widawą bramki dla oleśniczan zdobyli Jakub Kędzierski i fenomenalnym strzałem Damian Matczak.

W tej kolejce Olimpia zagra w sobotę, a zmierzy się z Wratislavią Wrocław na jej terenie. Wratislavia ma identyczny dorobek punktowy co zespół z Oleśnicy. Warto dodać, że trenerem wrocławian jest dobrze wszystkim znany w Oleśnicy Grzegorz Sajewicz, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy oleśnickiego klubu. Kto po ostatnim gwizdku będzie cieszył się ze zwycięstwa? Przekonamy się w sobotę o godzinie 15.

Dzień później, tradycyjnie już przed własną publicznością zagra szukająca formy Widawa Bierutów. Jak już wspominaliśmy w ubiegłą sobotę bierutowianie ulegli 1:2 Olimpii Oleśnica. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Piotra Jarząba zdobył Adam Szczypkowski. Widawa w tabeli jest dwunasta.

Zespół z Bierutowa będzie gościł zajmujący dziewiąte miejsce KS Żórawina. Piłkarze KS-u w tamtej kolejce musieli uznać wyższość Energetyka Siechnice i ulegli 0:2. Czy po trzeciej porażce z rzędu bierutowianie przełamią złą passę? Odpowiedź poznamy w niedzielę na stadionie miejskim w Bierutowie. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony