Klasa okręgowa: Olimpia jedzie do Strzelina, Widawa podejmie Brzeg Dolny

W niedzielę drużyny z naszego powiatu grające w „okręgówce”  powalczą o ligowe punkty w 13. kolejce.


REKLAMA

Wcześniej zagra Olimpia Oleśnica, która będzie musiała udać się na wyjazd. Zespół z Oleśnicy zagra w Strzelinie, a za przeciwnika będzie miał tamtejszą Strzeliniankę. W tabeli ekipa ze Strzelina ma pięć punktów więcej od Olimpii. W ubiegłym tygodniu podopieczni Grzegorza Grafa niespodziewanie przegrali na własnym boisku 2:3 z ostatnim w tabeli LKS-em Brożec. Bramki dla Olimpii w tym meczu zdobyli Patryk Sopart oraz Arkadiusz Smyczyński.

Z porażką w poprzedniej kolejce musiała pogodzić się także Strzelinianka, która uległa 0:3 Piastowi Żerniki. Jak oleśniczanie zaprezentują się w spotkaniu z wyżej sklasyfikowanym zespołem ze Strzelina? Odpowiedź poznamy w niedzielę na o godzinie 13.

Pół godziny później zabrzmi pierwszy gwizdek w Bierutowie, gdzie miejscowa Widawa podejmie KP Brzeg Dolny. Bierutowianie do swojego przyszłego rywala tracą tylko punkt. Przed tygodniem zawodnicy Piotra Jarząba z wyjazdowego spotkania w Skokowej przywieźli trzy punkty, pokonując 2:1 Dolpasz. Zwycięstwo Widawie w tym meczu zapewnili Paweł Majchrzyk i Sebastian Mueller.

Nadchodzący przeciwnik drużyny z Namysłowskiej w minioną sobotę nie dopisał żadnego punktu do swojego konta, przegrywając 1:2 z Energetykiem Siechnice. Czy Widawa pokona zespół z Brzegu Dolnego i wyprzedzi go w tabeli? Dowiemy się w niedzielę na stadionie miejskim w Bierutowie. Początek spotkania o 13:30.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony