Klasa okręgowa: lider zdecydowanie za mocny dla Widawy

Nie udał się bierutowianom wyjazd do Trzebnicy. Miejscowa Polonia, będąca liderem pewnie, aż 6:0 pokonała zespół prowadzony przez Piotra Jarząba.

Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach nic nie wskazywało na tak wysokie zwycięstwo Krzysztofa Ostrowskiego i jego kolegów. W tej odsłonie kibice ujrzeli tylko jedno trafienie. W 23 minucie podanie Krzysztofa Ulatowskiego wykorzystał najskuteczniejszy zawodnik ekipy z Trzebnicy, Przemysław Stasiak. W dalszej części tej połowy obie drużyny miały sytuacje do zmiany wyniku, lecz nieskuteczność wzięła górę.

W drugą połowę idealnie weszli trzebniczanie. Pięć minut po wznowieniu gry z sytuacji sam na sam z Danielem Krupińskim lepszy okazał się niespełna szesnastoletni Jakub Czternastek, z zimną krwią pokonując golkipera Widawy. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później cieszył się z hattricka, nie dając szansy „Kiepkowi” na skuteczne interwencje. W międzyczasie pięknym strzałem w samo okienko bramki na listę strzelców wpisał się Krzysztof Ulatowski, a wynik w doliczonym czasie gry ustalił swoim drugim trafieniem Przemysław Stasiak. Polonia z kompletem punktów pewnie przewodzi w tabeli, a zespół z Bierutowa na tę chwilę jest dwunasty.

Widawa: Krupiński- Sobiesiński(63 Pluta), Mueller, Ćwiek(46 Jarząb), Ł.Szczypkowski, Wróblewski(46 Chirowski), Walendzik, A.Szczypkowski, Majchrzyk, Magiera, Bezak.