Klasa okręgowa: lepsi od Wratislavii, trzecia kolejna wygrana Olimpii

Trzecią wygraną z rzędu zanotowali piłkarze Olimpii Oleśnica.


REKLAMA

Tym razem podopieczni Grzegorza Grafa w pokonanym polu zostawili Wratislavię Wrocław, zwyciężając 3:2. Już po niespełna kwadransie oleśniczanie prowadził. Piłkę z rzutu rożnego w pole karne posłał Arkadiusz Smyczyński. Tam, na dalszym słupku najwięcej sprytu zachował Michał Hałapacz i skierował piłkę do bramki rywali.

W 22 minucie do remisu doprowadził zespół prowadzony przez Grzegorza Sajewicza, który nie tak dawno występował w trykocie Olimpii. Pod własnym polem karnym piłkę stracił Szymon Mrowicki. Po tej stracie oko w oko z Kamilem Kruszyńskim stanął Wojciech Gołębiewicz i pokonał oleśnickiego golkipera.

Po zmianie stron, bramkę na 2:1 zdobyli wrocławianie. Po dośrodkowaniu z prawej strony jednego z graczy Wratislavii wykorzystał Marcin Sys i strzałem z głowy pokonał Kruszyńskiego. Chwilę później ponownie był remis. Znów „Smyku” wykonywał rzut rożny. Tym razem w polu karnym najwyżej wyskoczył Sebastian Rachwał i pokonał bramkarza gospodarzy.

W końcówce spotkania jeszcze Olimpia jeszcze raz zdołała zadziać cios, który okazał się tym ostatecznym i dającym trzy punkty. Ponownie w roli głównej wystąpił Rachwał, zdobywając drugą bramkę w tym spotkaniu. Olimpia ma piętnaście punktów i jest na dziewiątym miejscu w tabeli.

Olimpia: Kruszyński – Kędzierski, Antosiewicz, Mrowicki, Rzepka, Hałapacz, Olczykowski(60 Polak), Smyczyński, Rachwał(85 Zadka), Sopart(75 Sikora), Mochocki(90 Szymański).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony