Klasa okręgowa: historyczne, pierwsze derby Olimpii Oleśnica z Widawą Bierutów

widawazerniki16

W 10. kolejce „okręgówki” dojdzie do historycznego pojedynku Olimpii Oleśnica z Widawą Bierutów. 

Pierwszy mecz tych drużyn zostanie rozegrany w Oleśnicy. W obecnym sezonie oba zespoły prezentują podobny poziom. W tabeli zarówno Olimpia, jak i Widawa mają dziewięć punktów w swoim dorobku. Pozycję wyżej zajmuje zespół prowadzony przez Grzegorza Grafa ze względu na lepszy bilans bramkowy.

Ostatnia kolejka udana była tylko dla oleśniczan. Oskar Olczykowski i jego Olimpia pokonali 1:0 Energetyka Siechnice. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Michał Hałapacz. Bez powodów do radości swoje spotkanie kończyli bierutowianie, ulegając 0:3 Piastowi Żerniki.

W niedzielnym pojedynku na pewno nie ujrzymy Sebastiana Ćwieka, filar defensywy Widawy będzie odbywał pauzę za czerwoną kartkę, którą obejrzał w ubiegłą niedzielę. A czy Olimpia będzie miała pełny skład i kto wyjdzie zwycięsko z derbowego pojedynku? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 15 na boisku przy ulicy Brzozowej w Oleśnicy.

  1. do autora...

    na stronie 90 minut tabela jest błędna…i do autora tekstu: Widawa bilans bramek 17-19, a Olimpia 10-28 więc pytanie kto ma lepszy bilans bramek??
    wypadało by trochę znać się na przepisach żeby pisać takie rzeczy.
    Widawa jest wyżej w tabeli według regulaminu rozgrywek.

    (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony