Klasa okręgowa: czerwono w Brzegu Dolnym i przegrana Olimpii

O wyjeździe do Brzegu Dolnego piłkarze Olimpii Oleśnica z pewnością będą chcieli szybko zapomnieć. Oleśniczanie przegrali 1:4. 


REKLAMA

Początek spotkania dla podopiecznych Mirosława Mularczyka zaczął się obiecująco, bo Dawid Stanisławski w 13 minucie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarze i pewnie go pokonał, co dało Olimpii prowadzenie. Dalsza faza tego spotkania nie była już tak udana dla zespołu z Oleśnicy, bo bramki zdobywali wyłącznie gracze z Brzegu Dolnego.

Po ponad dwóch kwadransach do wyrównania doprowadził Szymon Mazur, który wykorzystał rzut karny sprokurowany przez Michała Rusieckiego. Do wygranej gospodarzy przyczynił się Marcin Malinowski, autor trzech kolejnych goli.

Oba zespoły spotkanie kończyli w niepełnym składzie, a Olimpia w dziewiątkę, bo czerwonymi kartonikami zostali ukarani Michał Hałapacz i Oskar Olczykowski. Wśród gospodarzy taki sam los spotkał Jakuba Kołodziejczyka.

Olimpia: Piorunek – Kędzierski, Kopek(46 Bartnik), Mularczyk, Rzepka, Rusiecki(84 Mogiełka), Olczykowski, Rachwał(36 Grzelak), Sikora(69 Polak), Smyczyński(21 Hałapacz), Stanisławski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony