Klasa okręgowa: czarna passa Olimpii trwa

Kolejny raz oleśnicka Olimpia musiała schodzić z boiska na tarczy. W Skokowej zespół Grzegorza Grafa przegrał 0:1 z tamtejszym Dolpaszem.


REKLAMA

Była to czwarta porażka z rzędu oleśniczan. Z kolei wygrana Dolpaszu, jest zakończeniem złej passy pięciu przegranych z rzędu. Jakby tego było mało Olimpia do spotkania z Dolpaszem Skokowa przystąpiła w zaledwie dziesięcioosobowym składzie, a powodem było brak jednego młodzieżowca. Jedyna bramka tego spotkania padła w końcówce.

Tomasza Idziorka na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku pokonał Mateusz Matković. W tabeli Olimpia ma niezmiennie sześć punktów i zajmuje dwunastą lokatę. Tę pozycję może stracić w niedzielę, wtedy wówczas swoje spotkanie na zakończenie tej kolejki rozegra Widawa Bierutów.

Olimpia: Idziorek- Antosiewicz, Hałapacz, Mochocki, Mularczyk, Olczykowski(65 Polak), Rachwał(68 Sopart), Rzepka(80 Kłoczko), Smyczyński, Wyrwał.

REKLAMA
  1. zjawa

    Co to za twór ta Olimpia, nie mają młodzieżowców, nie mają wymaganych drużyn młodzieżowych ( w klasie O przynajmniej 2 drużyny, co na to DZPN) po co i dla kogo oni w ogóle biegają za tą szmacianką ???????

    (1)
  2. do fan

    „Olimpia do spotkania z Dolpaszem Skokowa przystąpiła w zaledwie dziesięcioosobowym składzie, a powodem było brak jednego młodzieżowca” tak cięzko przeczytac, czytanie ze zrozumieniem nie boli

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony