Kania Gostyń szkoliła się pod okiem trenerów Oleśnickiej Szkoły Futbolu

Trenerzy Oleśnickiej Szkoły Futbolu w ramach projektu OSF Coaching odwiedzili Gostyń.


REKLAMA

Tam przeprowadzili warsztaty szkoleniowe z zakresu Metodologii Treningu Poznawczego dla sztabu trenerskiego tamtejszego klubu MKS Kania Gostyń.

Warsztaty trwały 5 godzin i składały się z dwóch etapów. W pierwszej części teoretycznej trener Maciej Szeliga przedstawił ogólny zarys Metodologii Treningu Poznawczego, a także zaprezentował sposób tworzenia gier treningowych. Następnie trenerzy udali się boisko, gdzie odbyła się część praktyczna z zawodnikami u-10 Kanii Gostyń.

– Bardzo wysoko oceniam odbyte szkolenie, zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. W 100% spełniło moje oczekiwania pozwalając rozszerzyć zakres mojej wiedzy i zwrócić uwagę na aspekty własnego warsztatu trenerskiego, których wcześniej nie byłem świadomy. Szkolenie pozostawiło we mnie kilka pomysłów, jak poprawić efektywność moich jednostek treningowych, a także zainspirowało mnie do poszerzania wiedzy z zakresu metodologii treningu poznawczego – skomentował Jędrzej Wichłacz, trener i koordynator ds. szkolenia, na którego zaproszenie przyjechaliśmy do Gostynia.

Gostyń_teoria_1200

– Rozwój kadry trenerskiej Akademii Piłkarskiej to fundamentalny aspekt mojej pracy w klubie. Im lepsi trenerzy, tym lepsi zawodnicy! Jestem zachwycony możliwością przeprowadzenia tego szkolenia i uważam, że była to świetna inspiracja do poszukiwania nowych sposobów pracy ze swoimi podopiecznymi, otwierania się na nowe metody treningowe – dodaje trener.

Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę oraz kolejne warsztaty z bloków tematycznych Metodologii Treningu Poznawczego.

RED, OSF

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony