Juniorzy Pogoni Oleśnica na półmetku obozu w Gostyniu

Juniorzy starsi i juniorzy młodsi Pogoni Oleśnica rozpoczęli w poniedziałek letni obóz przygotowawczy w Gostyniu, który potrwa do 8 sierpnia.


REKLAMA

Młodzi piłkarze odbywają dwa treningi dziennie, a ponadto mają do dyspozycji basen i siłownię. Efekty owocnej pracy zawodników pozwolą ocenić trenerom zaplanowane sparingi.

Pierwszy odbył się już drugiego dnia. – Dwa zespoły rozpoczęły dzień od rozruchu. O 10 miały miejsce pierwsze treningi, a po południu zespół juniorów młodszych rozegrał mecz kontrolny z Kanią Gostyń. przegrywając 3:2. Natomiast juniorzy starsi trenowali w siłowni i na boisku. Po kolacji oba zespoły udały się na basen, gdzie po ciężkim dniu zbierały siły na kolejny dzień pracy – opowiadają trenerzy naszych juniorów Maciej Zapał i Paweł Ulatowski.

Trzeciego dnia w ramach regeneracji po sparingu młodsza grupa miała okazję rano złapać oddech i pograć na luzie m.in. w popularną „siatkonogę”. Potem taryfy ulgowej już nie było i przyszedł czas na pracę na siłowni.

– Popołudniowe treningi obu grup odbyły się na boisku, gdzie zawodnicy pracowali bardzo intensywnie. Po kolacji juniorzy starsi udali się jeszcze na siłownię, w czasie gdy młodsi analizowali wideo z wczorajszego meczu – relacjonują szkoleniowcy młodzieży MKS-u.

RED, źródło: Pogoń Oleśnica

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony