Jedynka pojedzie do Francji

W tym roku Gimnazjum nr 1 będzie reprezentować Oleśnicę na turnieju Futuroscope.


REKLAMA

Od poniedziałku do środy (13-15 lutego) w hali sportowej Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol rozgrywany był turniej kwalifikacyjny dla uczniów oleśnickich gimnazjów.

Stawką był wyjazd na coroczny turniej piłkarski Futuroscope, odbywający się w naszym mieście partnerskim Jaunay-Clan we Francji.

Każdego dnia na parkiecie rywalizowali uczniowie odpowiednio z klas I, II i III. W zmaganiach wzięły udział gimnazja nr 1, 2 i 3. Najlepsi wśród pierwszaków i drugich klas okazali się piłkarze z „jedynki” pod wodzą Tomasza Banaszaka co – pomimo, iż we wtorek wygrała „trójka” – zapewniło im końcowe zwycięstwo i to Gimnazjum nr 1 pojedzie do Francji.

I klasa: Filip Wolny, Maciej Cichosz, Mikołaj Tomaszek, Borys Stadnik, Dawid Stachera, Przemysław Obiegło, Wojciech Bryk, Marcos Chyb-Gil, Mateusz Stelmach i Iwo Góra.

II klasa: Patryk Szęfel, Michał Grzybek, Mateusz Hoffman, Jakub Karbowski, Sebastian Świątek, Mikołaj Wojtasiak, Dominik Wiesner, Adam Junik i Michał Ratajczyk.

III klasa: Olaf Hajdasz, Michał Adamski, Dawid Gazda, Adrian Karczyński, Brajan Kanigowski, Sebastian Romasz, Kacper Zwoleński, Jakub Szkudlarek i Mateusz Marciniszyn.

gim1-francja002

RED, źródło i fot. Gimnazjum nr 1 w Oleśnicy

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony