Jedna grupa młodzików APO przy Brzozowej, pozostali na wyjazdach

Tylko młodzicy APO z Terenowej Ligi Młodzików w ten weekend wystąpią w roli gospodarza spośród naszych najmłodszych piłkarzy. 


REKLAMA

Drużyna Bartosza Czarkowskiego przy Brzozowej zagra z AS Kiełczów, który w tabeli zajmuje ósmą pozycję. Młodzicy APO są dwie pozycje wyżej. Początek spotkania rozpocznie się w sobotę punktualnie o godzinie 13.

W tej samej grupie LZS Solniki Małe pod wodzą Tomasza Nowaka uda się do Psar, gdzie stoczy pojedynek o ligowe punkty z miejscową Widawą. Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę także o 13.

Z kolei młodzicy z pierwszej „okręgówki” pod wodzą Mateusza Góry wybiorą się do Długołęki, a tam będzie na nich czekał tamtejszy Mirków. Będzie to starcie siódmego w tabeli Mirkowa z dziewiątą APO. Kto okaże się lepszy? Dowiemy się w sobotę o godzinie 11.

Natomiast młodzicy Tomasza Jaszczyszaka, którzy występują w drugiej grupy Okręgowej Ligi Młodzików zagrają we Wrocławiu z WIKS-em Śląskiem. Wrocławianie sklasyfikowaniu są na piątym miejscu, a młodzi oleśniczanie to dziewiąty zespół. Start tego spotkania w niedzielę o godzinie 9.

Najstarsza grupa Akademii, która trenowana jest przez Mariusza Kartochę również zmuszona jest to wyjazdu. Trampkarzy APO czeka delegacja do Świebodzic, aby rozegrać ligowy mecz z Victorią, przedostatnim zespołem tabeli. Piłkarze z Oleśnicy to piąta drużyna. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony