IV liga: zwycięski debiut Jurasika, Pogoń ograła Bielawę

W swoim pierwszym meczu w roli pierwszego trenera MKS, i jednocześnie w swoim trenerskim debiucie w rozgrywkach seniorskich, Marcin Jurasik odniósł zwycięstwo.


REKLAMA

Oleśniczanie pokonali w sobotnie popołudnie Bielawiankę, a losy rozegranego przy Brzozowej meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie.

Wynik otworzył w 18. minucie Adrian Miodek, który po zagraniu Marcina Koselskiego zaliczył celne trafienie głową. Goście nie poddali się jednak i tuż przed przerwą wyrównali. Ostatnie słowo w pierwszej części gry należało jednak do Pogoni. Po faulu na Bartku Kruszyńskim sędzia odgwizdał rzut karny, a na gola zamienił go Piotr Kotwa.

– Spotkaliśmy się w piątek, przeprowadziliśmy normalną jednostkę treningową, a na koniec zorganizowaliśmy grilla – zdradził szkoleniowiec MKS po dzisiejszym meczu, któremu udało się podnieść morale w zespole po sromotnej porażce z Orkanem Szczedrzykowice.

W wyjściowej jedenastce, w porównaniu z poprzednim meczem, trener Jurasik przeprowadził trzy zmiany. W bramce w miejsce Gorszczaryka znów stanął Rogala, od pierwszego gwizdka zagrali również zdolni młodzieżowcy – Kluziak i Kruszyński. Zaś na ławce zaczęli tym razem Zięba i Śmigielski.

Pogoń: Rogala – Górny, Gryglicki, Szymczak, Karga, Koselski, Siódmiak, Kluziak (70 Zięba), Kruszyński (78 Galik), Miodek (87 Michalewski), Kotwa.

RED, źródło i fot.: Pogoń

REKLAMA
  1. Fifik

    Czekam, az od nowego sezonu trenerem zostanie sam Pan szanowny prezes. Watpie, zeby znalazł sie ktos inny, kto bedzie chcial byc trenerem w Olesnicy. Specyficzny pomysl na budowanie Klubu.
    Nie tylko w mojej opinii pachnie tu po prostu Kłokoczycami…

    (-2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony