IV liga: z nieba do piekła Pogoni, Orkan zmiótł MKS z murawy

W środowe popołudnie Pogoń Oleśnica podejmowała przy Brzozowej zespół Orkanu Szczedrzykowice. Goście rozgromili oleśnicki MKS aż 7:1…

Początek spotkanie był wręcz wymarzony dla gospodarzy, a słoneczna pogoda nie zwiastowała czarnych chmur, które miały zawisnąć nad Pogoni w tym meczu. Już w 4. minucie prowadzenie 1:0 podopiecznym trenera Ryszarda Pietraszewskiego dał Adrian Miodek.

Jeszcze przed przerwą szala zwycięstwa przechyliła się jednak na stronę przyjezdnych, którzy najpierw wyrównali, a potem objęli prowadzenie 2:1. Druga odsłona meczu to już mecz do jednej bramki. Bramki MKS-u, którego rywale ze Szczedrzykowice zepchnęli do defensywy.

Golkiper Pogoni musiał wyciągać piłkę z siatki aż pięciokrotnie. Jego koledzy z pola przez całą drugą połowę odpowiedzieli przeciwnikowi zaledwie jednym strzałem. W końcówce bliski szczęścia był Marcin Koselski. Ostatecznie Orkan rozgromił oleśniczan aż 7:1.