IV liga: wyjazdowe zakończenie rundy Pogoni i Wiwy

Wyjazdowym spotkaniem zakończą rundę jesienną piłkarze Pogoni Oleśnica i Wiwy Goszcz.


REKLAMA

Zawodnicy oleśnickiej Pogoni w tabeli są na dziewiątej pozycji i mają dziewiętnaście punktów, jak w sobotę pokonają będącego pozycję wyżej Orła Ząbkowice Śląskie, a Karolina Jaworzyna Śląska i Bielawianka Bielawa doznają porażki to Pogoń może jesień zakończyć na szóstym miejscu.

W poprzedniej kolejce zespół prowadzony przez Marcina Jurasika pokonał 3:0 Piasta Nowa Ruda. Bramki dla Pogoni w tym meczu zdobyli Adrian Miodek, Marcin Koselski oraz Maciej Sepetowski. Z koeli Orzeł Ząbkowice Śląskie uległ 1:2 Karolinie Jaworzyna Śląska. Czy Pogoń udanie zakończy tę rundę? Odpowiedź poznamy w sobotę o godzinie 13 na boisku w Ząbkowicach Śląskich.

Szansę na najniższym stopniu podium po rundzie jesiennej mają piłkarze Wiwy Goszcz, na taki scenariusz muszą zostać spełnione dwa warunki. Pierwszy jest taki, że Wiwa musi wygrać wyjazdowe spotkanie z trzynastym KS-em Bystrzyca Kąty Wrocławskie, a to wydaje się bardzo prawdopodobne. Druga okoliczność to przegrana Unii Bardo z GKS-em Kobierzyce.

Tydzień temu zawodnicy Józefa Klepaka sprawili dużą niespodziankę i zatrzymali liderującą Foto-Higienę Gać, remisując 3:3. Na listę strzelców w zespole z Goszcza wpisali się Paweł Świtała, Szymon Rusiecki oraz Bartłomiej Matyja. Natomiast Bystrzyca ograła 2:1 Bielawiankę Bielawa. Faworytem wydaje się Wiwa, a jak będzie po ostatnim gwizdku sędziego? Okaże się w sobotę na boisku w Kątach Wrocławskich. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony