IV liga: Wiwa sprawdzi jakość Stali, Pogoń jedzie w gości do Karoliny

Piłkarzom reprezentujących nasz powiat w IV lidze przyjdzie zagrać w tę sobotę w 12. kolejce.


REKLAMA

Najciekawiej zapowiada się spotkanie z udziałem zawodników Wiwy Goszcz, bo będzie to mecz drużyn będących w górnej części tabeli. Goszczanie zajmują wysokie piąte miejsce, a w tej kolejce na własnym boisku będą gościli wicelidera tabeli, czyli Polonię-Stal Świdnica.

Po ostatniej kolejce oba zespoły dopisały komplet punktów do swojego dorobku. Zespół ze Świdnicy pokonał 4:0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie, a podopieczni Józefa Klepaka po bramce Pawła Kubota, skromnie 1:0 pokonali Sokoła Marcinkowice. Jak wypadnie drużyna z Goszcza w starciu z wiceliderem tabeli? Odpowiedź poznamy w sobotę na boisku w Goszczu o godzinie 14.

W środku tabeli też będzie ciekawie. Jedenasta w tabeli Pogoń Oleśnica uda się na wyjazd do Jaworzyny Śląskiej na starcie z tamtejszą Karoliną, będącą na dziewiątej pozycji.

Przed tygodniem tak jak w tabeli, lepiej wypadli piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska, którzy pokonali ograli 2:0 Bielawiankę Bielawa. Z kolei podopieczni Marcina Jurasika przegrali 1:3 z MKP Wołów. Bramkę dla oleśniczan w tym spotkaniu gracz MKP- Sebastian Śniechowski, który skierował piłkę do własnej bramki. Czy Pogoń zmaże plamę po ubiegłotygodniowej porażce i pokona Karolinę? Początek spotkania o 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony