IV liga: Wiwa Goszcz z charakterem, Dąbrowski bohaterem

wiwapogonderby_048

Komplet punktów powędrował na konto Wiwy Goszcz, która w sobotę pokonali 3:2 GKS Kobierzyce.

Podopieczni Józefa Klepaka nie najlepiej weszli w to spotkanie. Już po dwunastu minutach Adrian Naskrętski musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Sebastiana Szefnera. Chwilę później drugi cios zadali gospodarze. Tym razem sposób na pokonanie golkipera Wiwy znalazł Kamil Żbik. Goszczanie jednak nie złożyli broni i śmielej zaczęli atakować co poskutkowało kontaktowym trafieniem Tomasza Swaczeńskiego.

Czternaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy zespół z Goszcza przeprowadził akcję, po której Adrian Dąbrowski wpisał się na listę strzelców zmieniając rezultat spotkania na 2:2. Niespełna pięć minut po tej bramce ten sam zawodnik ponownie dał o sobie znać i po raz drugi pokonał bramkarza gospodarzy. Więcej bramek nie padło i Wiwa mogła cieszyć się z szóstego zwycięstwa w tym sezonie.

Wiwa: Naskrętski- Cybulski, Dąbrowski, Fajkowski, Kubot, Matyja, Moskwa, Rusiecki, T.Sitek, Swaczeński, Świtała(87 K.Sitek).