IV liga: Wiwa Goszcz przegrywa w Jaworzynie Śląskiej

Nie udał się wyjazd piłkarzom Wiwy Goszcz do Jaworzyny Śląskiej. Goszczanie ulegli miejscowej Karolinie 1:3.

Jednak początek należał do gości i to oni za sprawą Szymona Rusieckiego już w czwartej minucie prowadzili. Z minuty na minutę do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy wyrównującą bramkę zdobył Łukasz Piątek, który z powietrza strzałem z okolicy jedenastego metra pokonał Adriana Naskrętskiego.

Po zmianie stron strzelali tylko zawodnicy z Jaworzyny Śląskiej. Cztery minuty po wznowieniu gry z rzutu wolnego bramkarzowi Wiwy nie dał szans na skuteczną interwencję Marcin Bałut. Wynik w 60 minucie ustalił Grzegorz Ignatowicz, który wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Schmidta i strzałem z głowy wpakował piłkę do siatki.

Po tej porażce Wiwa w tabeli zrównała się punktami z Karoliną i znajduje się na siódmej pozycji, mając 32 „oczka”. Już w następnej kolejce zespół z Goszcza na własnym boisku podejmie w derbowym starciu Pogoń Oleśnicę.

Wiwa: Naskrętski – Budzowski(55 Śląski), Cybulski(61 K.Sitek), Dąbrowski, Fajkowski, Kubot(82 P.Wojciechowski), Kwaczewski, Matyja, Rusiecki, T.Sitek(75 J.Wojciechowski), Żak.