IV liga: Wielka Sobota w Goszczu, oleśnicka Pogoń zagości u lidera

Ciężkie spotkania mają do rozegrania grający w IV lidze piłkarze Wiwy Goszcz i Pogoni Oleśnica. 


REKLAMA

Na własnym boisku podopiecznym Józefa Klepaka przyjdzie mierzyć się z MKP Wołów. Tabel gosczanie są na piątym miejscu z 32 punktami na koncie. Najbliższy rywal Wiwy do niej traci tylko „krok”. Po poprzedniej kolejce oba zespoły mają powody do radości.

Wołowianie zwyciężyli 3:0 z KS Bystrzycą Kąty Wrocławskie, a zespół z Goszcza pokonał po bramkach Szymona Rusieckiego, Pawła Kubota i Tomasza Swaczeńskiego 3:1 Orla Sadowcie. W pierwszym spotkaniu tych zespołów rozgrywanym w Wołowie padł remis 1:1.

Jak będzie w sobotę? Kto zwycięży i utrzyma dystans do czołówki ligi? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy o godzinie 15.

Ciężki bój czeka zawodników prowadzonych przez Marcina Jurasika, którzy udadzą się do Gaci, czyli bezkonkurencyjnego lidera obecnego sezonu. Zawodnicy Foto-Higieny na swoim koncie mają 53 „oczka”. Z kolei oleśniczanie to piąty zespół, mający 32 punkty.

Ubiegłotygodniowa kolejka dla obu ekip przyniosła punkty, ale tylko lider tabeli sięgnął po ich komplet, wygrywając 2:1 z Karoliną Jaworzyna Śląska. Natomiast Pogoń na własnym boisku bezbramkowo zremisowała z GKS-em Kobierzyce.

Jesienią, ze zwycięstwa cieszyli się gracze z Gaci, ogrywając oleśnicką Pogoń 3:0. Czy stać Macieja Sepetowskiego i spółkę na sprawienie niespodzianki i ogranie faworyta tego spotkania i zwycięstwa w całym sezonie? Wszystko zweryfikuje boisko w Gaci. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony