IV liga: seniorzy Pogoni Oleśnica rozpoczęli przygotowania do sezonu

Na pierwszych zajęciach trener Marcin Jurasik miał do dyspozycji 20 zawodników.


REKLAMA

Pojawiły się nowe-stare twarze, o których informowaliśmy już wcześniej, czyli Maciek Sepetowski i Maciej Zapał. Jak informuje klub z Oleśnicy, już dziś wiadomo, że nie jest to koniec wzmocnień przed nowym sezonem.

Dwie najważniejsze informacje są takie, że żaden z zawodników nie opuścił Pogoni Oleśnica (nie licząc zawodników z których usług, jak informuje MKS, klub zrezygnował, czyli Michała Gorszczaryka, Mikołaja Czernatowicza i Wojciecha Szymczaka), a dodatkowo, wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do walki o miejsce w kadrę (jedyna kontuzja to uraz kolana Michała Kapusza jeszcze z poprzedniej rundy).

– Wraz z planowanymi wzmocnieniami oraz zawodnikami, których zabrakło na zajęciach z powodów zawodowych, trener Jurasik będzie miał do dyspozycji kadrę blisko 30 zawodników. Konkurencja jest więc spora, to i chęci do pracy dzisiaj nie brakowało. Tradycyjny „beep test” wypadł nadzwyczaj dobrze, ale nie zabrakło też elementów czysto piłkarskich – czytamy.

Kolejny trening już w czwartek, a w sobotę piłkarze Pogoni Oleśnica zmierzą się w pierwszym sparingu z beniaminkiem klasy okręgowej – KS-em Żórawina. Mecz w Żórawinie w sobotę o godzinie 10:00.

RED, źródło i fot.: Pogoń Oleśnica

REKLAMA
  1. MKS

    Ja nie mam pytań… Inne kluby szukają zawodników przez FB albo w gazetach … biorą co się da, gdzie się da … a Pogoń ? Na pierwszym treningu 20 zawodników (10 w zanadrzu). Wszyscy ubrani jak w Ekstraklasie. Boisko marzenie. Szacun za warunki jakie mają zawodnicy. Pozazdrościć!

    (4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony