IV liga: Pogoń z Wołowem, a Wiwa w Marcinkowicach

W 11. kolejce IV ligi Pogoń Oleśnica zagra na własnym boisku z wyżej notowanym Wołowem, a Wiwa Goszcz uda się do Marcinkowic. 


REKLAMA

Nie jest to najlepszy sezon w wykonaniu oleśnickiej Pogoni. Po 10. kolejkach zespół prowadzony przez Marcina Jurasika uzbierał dwanaście punktów i jest sklasyfikowany na jedenastym miejscu. Poprzednia kolejka była udana dla oleśniczan, którzy pokonali 2:1 ostatniego w tabeli Orła Sadowice. Bramki dla Pogoni w tym spotkaniu zdobyli Adrian Miodek i Piotr Kotwa.

Mniej powodów do radości miał najbliższy rywal Pogoni. MKP Wołów uległ 1:2 Karolinie Jaworzyna Śląska, lecz w tabeli jest o pięć pozycji wyżej niż zespół z Oleśnicy. Jak oleśniczanie wypadną w spotkaniu z Wołowem? Odpowiedź poznamy w sobotę na stadionie miejskim w Oleśnicy przy ulicy Brzozowej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.

Tego samego dnia zagra również druga drużyna reprezentująca powiat oleśnicki na szczeblu IV ligi. Wiwa Goszcz wybierze się do Marcinkowic na starcie z tamtejszym Sokołem. W tabeli zdecydowanie lepiej radzą sobie goszczanie, do których należy siódma pozycja z piętnastoma punktami. Natomiast Sokół jest czternasty i ma siedem „oczek”.

Kolejkę temu podopieczni Józefa Klepaka pokonali 3:1 Sokoła Wielką Lipę. Dla Wiwy bramki strzelili Mateusz Moskwa, autor dwóch trafień oraz Szymon Rusiecki. Przyszły rywal Wiwy także zdobył komplet punktów w poprzedniej kolejce, ogrywając 2:1 KS Bystrzycę Kąty Wrocławskie. Czy Wiwa pokona kolejnego Sokoła? Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę o godzinie 15 na boisku w Marcinkowicach.

REKLAMA
  1. kibic

    wyglada na to ze trenerowi nie zalezy na lepszych wynikach .mam na mysli dobor zawodnikow. do prezesa apeluje raz jeszcze o plakaty informujace o meczach .kibice to przeciez 13 zawodnik.czyzby to bylo celowe zaniechanie?

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony