IV liga: Pogoń z trudnym rywalem, kolejny Sokół na rozkładzie Wiwy

Nasze zespoły z IV ligi o kolejne ligowe punkty powalczą w ramach sobotniej, 25. kolejki. 


REKLAMA

Podopiecznych Marcina Jurasika czeka wyjazd do Wołowa. W tabeli oleśniczanie znajdują się na piątej pozycji, mając 40 punktów w dorobku. Najbliższy rywal Pogoni sklasyfikowany jest pozycję wyżej i ma o sześć punktów więcej, a także jeden mecz mniej rozegrany.

W poprzedniej kolejce zawodnicy z Oleśnicy na swoim boisku podejmowali ostatniego w tabeli Orła Sadowice, niespodziewanie to goście zwyciężyli 1:2, ale ostatecznie ten wynik zweryfikowano jako walkower na korzyść Pogoni, bo w zespole z Sadowic wystąpił nieuprawniony zawodnik. Z kolei MKP Wołów ograł 3:2 Karolinę Jaworzyna Śląska.

W pierwszym meczu między tymi zespołami lepsi okazali się wołowianie, którzy zwyciężyli 3:1. Czy piłkarze z Oleśnicy zrewanżują się za tamtą porażkę? A może to MKP pewnie zwycięży? Odpowiedź na te i inne pytanie da nam boisko w Wołowie. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15.

Będąca w górnej części tabeli, na szóstym miejscu Wiwa Goszcz u siebie będzie podejmowała trzynastego Sokola Marcinkowice. Oba zespoły przed tygodniem zainkasowały komplet punktów. Goszczanie pokonali 2:1 Sokoła z Wielkiej Lipy, a ten z Marcinkowice ograł 4:2 KS Bystrzycę Kąty Wrocławskie.

Jesienią w spotkaniu rozgrywanym w Marcinkowicach lepsi okazali się zawodnicy Józefa Klepaka, triumfując 1:0. Czy w sobotę będzie podobnie? Faworytem spotkania wydaje się zespół z Goszcza, a kto będzie cieszył się po ostatnim gwizdku sędziego? Przekonamy się o godzinie 15 na boisku w Goszczu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony