IV liga: Pogoń wraca do gry, będzie wielki rewanż czy Wielka Lipa?

W sobotę o 17 piłkarze Pogoni Oleśnica w 1. kolejce podejmą Sokoła Wielka Lipa.


REKLAMA

Inauguracja sezonu już dzisiaj popołudniu. Podobnie jak w ubiegłych rozgrywkach Pogoni przyjdzie zmierzyć się z Sokołem Wielka Lipa. Wicemistrz czwartej ligi z minionego sezonu również w nowe rozgrywki wejdzie z zamiarem walki o najwyższe cele. Dla gospodarzy będzie to okazja do rewanżu za dwie dotkliwe porażki z tamtej kampanii, w której ulegli Sokołowi aż 1:7 i 1:5.

– Bardzo cieszy mnie to, że kadra jest szeroka, w dodatku czekamy jeszcze na zawodników, którzy wyjechali w celach zarobkowych. Mamy 24 zawodników do dyspozycji, no i kilku juniorów, którzy aspirują do gry w I zespole. Jesteśmy przygotowani kadrowo i sportowo na to, aby walczyć o zwycięstwo w każdym meczu – mówi trener Pogoni Marcin Jurasik.

Pierwszy gwizdek zabrzmi przy Brzozowej o godzinie 17. Podobnie jak ubiegłym sezonie wstęp na mecze będzie biletowany. Cena biletu zwykłego w dniu meczu tak jak w poprzednim roku będzie kosztował 10 zł. Dzieci do lat 16, kobiety oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp wolny.

Kadra Pogoni Oleśnica w sezonie 2016\17: Bramkarze: Kacper Rogala, Grzegorz Kubiszyn. Obrońcy: Filip Szczypkowski, Tomasz Karga, Piotr Michalewski, Kacper Korcik, Jarosław Pydymowski, Karol Siódmiak, Marcin Leszczyński, Marcin Koselski, Maciej Gryglicki, Michał Kapusz. Pomocnicy: Adrian Pucek, Adrian Miodek, Szymon Bartnik, Kamil Śmigielski, Maciej Zapał, Łukasz Galik, Maciej Sepetowski, Jarosław Kotwicki, Damian Przybytek, Michał Rusiecki, Dawid Król. Napastnicy: Piotr Kotwa, Paweł Bezak.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony