IV liga: Pogoń podzieliła się punktami z Orłem

IV liga: Pogoń podzieliła się punktami z Orłem

Sobotni mecz Pogoni Oleśnica z Orłem Ząbkowice zakończył się remisem 1:1.


REKLAMA

Za piłkarzami trenera Ryszarda Pietraszewskiego kolejne domowe spotkanie. W sobotnie popołudnie przy Brzozowej MKS podejmował gości z Ząbkowic Śląskich. Zmianą w wyjściowej jedenastce w porównaniu do poprzednich spotkań było postawienie między słupkami nie na Kacpra Rogalę, a na Michała Gorszczaryka. Od pierwszych minut na boisku pojawił się też Łukasz Galik.

Pierwsza odsłona mecz sędziowanego przez Waldemara Sochę kończyła się przy prowadzeniu Orła. Goście otworzyli wynik spotkania bramką „do szatni”, której autorem był Kamil Olejarnik. Na wyrównanie czekać trzeba było do 72. minuty, kiedy bezpośrednio z rzutu wolnego do siatki trafił Marcin Koselski. Tuż po bramce dopatrywano się trącenia piłki przez Michała Kapusza, ale sędziowie ostatecznie bramkę zapisali na konto „Kosy”.

Sam Koselski – po dograniu debiutującego w seniorskim zespole Łukasza Grzelaka – mógł jeszcze później zapewnić Pogoni trzy punkty, ale w dogodnej okazji ofiarną interwencją uratował swój zespół Grzegorz Czarnecki. W odpowiedz również rywale spradzili umiejętności „Gorszczara”, a ten nie dał się pokonać i ostatecznie pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Pogoń: Gorszczaryk – Korcik (85. Karga), Szymczak, Kapusz, Górny, Koselski, Siódmiak, Galik (46 Zięba), Śmigielski (80. Michalewski), Miodek (68. Grzelak), Kotwa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony