IV liga: Pogoń Oleśnica zakończyła sezon na piątkę!

W ostatniej kolejce sezonu 2015/2016 Pogoń Oleśnica pokonała Granicę Bogatynia 5:0.


REKLAMA

Mecz, którego gospodarze był oleśnicki MKS, wyjątkowo rozegrano w Goszczu, bo w Oleśnicy odbywały się lekkoatletyczne mistrzostwa młodzików i oficjalnie otwierano wyremontowany stadion. Mimo, że kilkadziesiąt kilometrów od swojego „domu”, podopieczni trenera Marcina Jurasika w znakomity sposób zwieńczyli miniony już sezon.

Gospodarze byli faworytem i udowodnili swoją wyższość również na murawie, rozbijając rywali z przygranicznej miejscowości aż 5:0. Już do przerwy na liczniku Pogoni były cztery trafienia. Brylowali najbardziej doświadczeni w zespole. Dwukrotnie piłkę w siatce rywali umieścił Karol Siódmiak, a raz Marcin Koselski. Na 4:0 jeszcze przed zmianą stron podwyższył Adrian Miodek.

„Miodar” na tym jednak nie poprzestał i w drugiej części meczu dołożył swojego gola, ustalając końcowy wynik spotkania i jednocześnie wieńcząc udaną wiosnę nie tylko zespołu, ale i w indywidualnym wykonaniu, bo w rundzie rewanżowej nazwisko Miodka regularnie widniało na liście strzelców.

Na mecie rozgrywek zespół z Oleśnicy melduje się na czwartej pozycji, najwyższej spośród beniaminków. Oleśniczanie zgromadzili na swoim koncie 52 punkty, na co złożyło się 15 zwycięstw, 7 remisów i 8 porażek.

REKLAMA
  1. Kazik

    Rama i rujaolesnica…. zenada. Brak info o wyniku Pogoni. Nie istniejecie w Naszym Miescie Olesnica.

    (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony