IV liga: Pogoń Oleśnica tym razem na wyjazd

Po raz pierwszy tej wiosny piłkarze oleśnickiego MKS-u zagrają na terenie rywala. W Trzebnicy ich przeciwnikiem będzie tamtejsza Polonia.


REKLAMA

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 17. Faworytem w tym starciu będzie zdecydowanie drużyna gości. Oleśniczanie zajmują w tabeli 5. miejsce, tracąc dwa punkty (39 do 41) do Orła Ząbkowice Śląskie, mając jednak o jeden rozegrany mecz mniej.

Z kolei trzebniczanom bliżej to ciemnej strony tabeli. Obecnie plasują się na 13. lokacie i w swoim dorobku mają 24 punkty. Rundę wiosenną rozpoczęli od serii porażek. Ostatnio nieco poprawili statystyki. W trzech ostatnich meczach są niepokonanie – raz wygrali i dwukrotnie remisowali.

Ostatni pojedynek Oleśnicy z Trzebnicą zawodnicy Pogoni wspominają pozytywnie. Gdy w październiku po długiej przerwie powrócili na stadion przy Brzozowej zmierzyli się właśnie z Polonią, ogrywając ją 4:1. Czy powtórzą ten wyczyn również na wyjeździe? Odpowiedź poznamy w sobotę.

W weekend zagrają też grupy juniorskie MKS-u. W niedzielę o 11 starszy zespół podejmie w Lidze Dolnośląskiej Juniorów drużynę Miedzi Legnica. Natomiast młodsi juniorzy o tej samej porze na wyjeździe zmierzą się z MKP Wołów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony