IV liga: Pogoń efektownie zakończyła jesień w Ząbkowicach

pogon_fotohigiena015

Piłkarze oleśnickiej Pogoni na wyjeździe rozbili Orła Ząbkowice aż 5:1.

W dobrych humorach dobrnęli do półmetka rozgrywek podopieczni trenera Marcina Jurasika. W sobotnie popołudnie oleśniczanie mierzyli się z Ząbkowicach Śląskich z Orłem. Do przerwy na minimalnym prowadzeniu byli goście, bo w 26. minucie wynik otworzył Marcin Koselski. Tuż po zmianie stron podwyższył na 2:0 Karol Siódmiak.

Popularny „Piłkarz” był też autorem gola na 3:0 w 70. minucie meczu. Gospodarzy do walki starał się poderwać kilka minut później Szymon Krocz, ale w końcówce na jego trafienie dwukrotnie odpowiedziała Pogoń. W 85. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Kotwa, a dwie minut potem końcowy rezultat ustalił Adrian Miodek.