IV liga: obowiązkowe 3 punkty Pogoni i Wielka Lipa w Goszczu

Kolejne zmagania rozegrają się na IV ligowych boiskach. Z kim przyjdzie się mierzyć naszym zespołom?


REKLAMA

Łatwiejsze zadanie przed nadchodzącą kolejką ma Pogoń Oleśnica. Podopieczni Marcina Jurasika w tabeli są na trzynastym miejscu, a zagrają z zamykającym stawkę Orłem Sadowice. Pogoń do tej pory zgromadziła dziewięć punktów, a drużyna z Sadowic jeszcze czeka na jakąkolwiek zdobycz.

Poprzednia kolejka w wykonaniu graczy z Oleśnicy zakończyła się remisem 4:4 z Unią Bardo. Bramki dla oleśniczan w tym spotkaniu zdobyli Piotr Kotwa(2), Karol Siódmiak oraz Adrian Miodek. Warto dodać, że podczas tego pojedynku zespół z Oleśnicy prowadził 3:0… Z kolei najbliższy rywal Pogoni uległ 0:1 Karolinie Jaworzyna Śląska. Czy będą to łatwe punkty dopisane do swojego konta przez oleśniczan? Odpowiedź poznamy w sobotę na boisku w Sadowicach o godzinie 15.

Tego samego dnia przed własną publicznością zagra Wiwa Goszcz. Zespół Józefa Klepaka plasuje się na dziewiątym miejscu z dwunastoma „oczkami”, a przeciwnikiem Wiwy będzie zajmujący pozycję niżej Sokół Wielka Lipa, który ma punkt mniej niż Wiwa.

Tydzień temu goszczanie ulegli 0:1 Orłowi Ząbkowice Śląskie. Natomiast Sokół Wielka Lipa pokonał 3:0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Kto wyjdzie górą z tego pojedynku? Początek spotkania zaplanowano na sobotę o godzinie 14 na boisku w Goszczu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony