IV liga: 2 gole Sepetowskiego nie wystarczyły na Bystrzycę [ZDJĘCIA]

IV liga: 2 gole Sepetowskiego nie wystarczyły na Bystrzycę [ZDJĘCIA]

Pogoń Oleśnica dwukrotnie prowadziła z Bystrzycą Kąty Wrocławskie, ale ostatecznie musiała zadowolić się (i powinna z niego cieszyć) podziałem punktów.


REKLAMA

Spotkanie rozegrano w ramach 21. kolejki dolnośląskiej IV ligi. Faworytem wydawali się gospodarze z Brzozowej, którzy pragnęli wrócić na zwycięski szlak. Mecz rozpoczął się po myśli podopiecznych trenera Marcina Jurasika, bowiem już w 6. minucie oleśnicki MKS wyszedł na prowadzenie, a stało się to za sprawą bramki zdobytej przez Macieja Sepetowskiego.

Taki stan rzeczy utrzymywał się do końcowych minut pierwszej połowy, kiedy przyszła skuteczna odpowiedź ze strony gości i w 40. minucie do siatki trafił Bartłomiej Ożga. Kwadrans po przerwie znów sprawy w swoje ręce wziął „Ciacho”. Kapitan Pogoni po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 2:1 dla oleśniczan.

Radość z ponownego prowadzenia trwała jednak niespełna 10 minut, gdyż w 67. minucie Paweł Wolański wyrównał stosunek goli na 2:2. Mało tego, to kątecki zespół może czuć niedosyt z powodu powrotu z zaledwie jednym punktem, bo to Bystrzyca była w końcówce bliska przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym instynktownie interweniował w bramce Kacper Rogala, a kilka minut później zamykający dośrodkowanie napastnik Kątów szczęśliwie dla MKS-u trafił w słupek.

Pogoń: Rogala – F.Szczypkowski, Koselski, Korcik, Pucek, Holak, Sepetowski, Siódmiak, A.Szczypkowski (46. Kruszyński), Kluziak (34. Galik), Burzyński (86. Gryglicki)

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony