III liga: zwycięska ŻAP w meczu na szczycie, Sukces liderem!

III liga: zwycięska ŻAP w meczu na szczycie, Sukces liderem!

Nie do zatrzymania są tej wiosny piłkarki trenera Adama Maciejewskiego. Sukces Gmina Oleśnica pokonał Czarnych Jelcz-Laskowice 4:1.


REKLAMA

Sześć meczów i sześć zwycięstw to bilans oleśnickich piłkarek w rundzie wiosennej. Dominika Krawczyńska i spółka zaaplikowały rywalkom 38 goli, tracąc zaledwie 5.

Cztery z nich dołożyły w sobotnim meczu na szczycie tabeli z Czarnymi Jelcz-Laskowice. O losach meczu przesądziła pierwsza połowa, po której ŻAP prowadził już 3:0.

Dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Oliwia Paluch, a jedno trafienie zanotowała Karolina Kowalska. Tuż po wznowieniu w samo okienko przymierzyła Julia Mularczyk i było po meczu.

W dalszej części spotkanie się wyrównało, a goście zdołali zdobyć bramkę honorową, po wybiciu bezpośrednio z rzutu rożnego. To było jednak jedyne, na co tego dnia było stać jelczanki.

Sukces wygrał z Czarnymi 4:1 i zrównał się z nimi punktami. Zwycięstwo w bezpośrednim starciu dało jednak pozycję lidera grupy „spadkowej” drużynie z Oleśnicy. Ostatni mecz sezonu nasze piłkarki rozegrają 29 maja, na wyjeździe mierząc się z Chrobrym Głogów.

ŻAP Sukces: Głowacz, Sus (75 Pietzonka) , Krawczyńska, Słotnicka, Barzycka, Gabor, Pańczyszyn (68 Mateusiak) , Mularczyk, Kowalska, Paluch ( 68 Strójwąs) , Nawrot (79 Michalik)

REKLAMA
  1. Bronisław

    Właśnie ,Sukces gra w grupie spadkowej. Jak już to przydałoby się rzetelne podawanie informacji….

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony