III liga: ŻAP jako gospodarz na boisku Ślęzy, UKS Bierutów u siebie z Kolektywem

W sobotę piłkarki UKS-u Bierutów i ŻAP-u Sukces Gmina Oleśnica rozegrają swoje ligowe spotkania.


REKLAMA

Wcześniej zagrają podopieczne Adama Maciejewskiego, które powinny zagrać na Stadionie Miejskim w Oleśnicy, ale tak się nie stanie i oleśniczanki wystąpią w roli gospodarza, ale na boisku swojego rywala, czyli Ślęzy Wrocław. ŻAP w premierowej kolejce rundy wiosennej nie wystąpił, zaległość odrobi 1 kwietnia, gdzie zmierzy się z AZS-em Wrocław.

Przyszły rywal oleśnickiej akademii tydzień temu na własnym boisku zremisował 1:1 z UKS-em Bierutów. Pierwsze starcie obu ekip zakończyło się wysoką wygraną ŻAP-u. Wówczas Joanna Zalwowska i jej koleżanki zwyciężyły 9:0. Czy tym razem będzie podobnie? Przekonamy się o 13:30.

Z kolei przed własną publicznością zagra UKS Bierutów, który zmierzy się z Kolektywem Radwanice. W tabeli zdecydowanie wyżej plasuje się zespół z Bierutowa, który zajmuje czwarte miejsce z 9 punktami na koncie. Zespół prowadzony przez Tomasza Kraszewskiego zamyka tabelę z trzema „oczkami” w dorobku.

Tydzień temu bramka strzelona przez Patrycję Foluszczyk w ostatnich sekundach meczu ze Ślęzą Wrocław zapewniła bierutowiankom jeden punkt. Natomiast zawodniczki Kolektywu przed tygodniem odbywały pauzę. W rundzie wiosennej lepsze okazały się Karina Stanisławska i spółka, który wygrały 6:3. Kto wyjdzie górą z sobotniego pojedynku? Odpowiedź poznamy o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Bierutowie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony