III liga kobiet: ŻAP ze Ślęzą, UKS w Radwanicach

Drugi mecz w sezonie rozegrają piłkarki z powiatu oleśnickiego. Z kim przyjdzie im się zmierzyć?


REKLAMA

Podopieczne Adama Maciejewskiego zagrają ze Ślęzą Wrocław i są nie tylko faworytkami tego spotkania, ale także wygrania całej ligi. W inauguracyjnej kolejce piłkarki ŻAP zaaplikowały rywalkom z AZS-u III Wrocław dziesięć bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Strzeleckim łupem podzieliły się Karolina Kowalska(4), Julia Mularczyk oraz Joanna Płonowska, które zdołały ustrzelić hat-trick.

Mało tego, w środę oleśniczanki grały także w Pucharze Polski i odniosły tam spektakularną wygraną. „Sukces” ograł 18:0 UKS Girls Soccer Academy Wołów. W tym spotkaniu na listę strzelców w zespole z Oleśnicy wpisały się Julia Mularczyk(6), Joanna Płonowska(5), Joanna Gabor(5) oraz Joanna Zalwowska i Oliwia Paluch, które zdobyły po jednej bramce. Z koeli zawodniczki Ślęzy Wrocław niespodziewanie w pierwszej kolejce ograły 3:2 UKS Bierutów. Czy tym razem dziewczyny grające w Ślęzie sprawią niespodziankę? Odpowiedź poznamy w niedzielę na boisku we Wrocławiu o godzinie 11.

Nieudanie sezon zaczęły piłkarki Przemysława Przybylskiego, przegrywając 2:3 ze Ślęzą Wrocław. Bramki dla UKS-u zdobyły Patrycja Foluszczyk i Oliwia Mazur. Przyszłym rywalem bierutowianek będzie Kolektyw Radwanice i to na wyjeździe. Dla zawodniczek z Radwanic będzie to premierowe starcie w nowym sezonie, ponieważ przed tygodniem odbywały pauzę. Jak spiszą się obie drużyny w tym spotkaniu? Przekonamy się o 16 w niedzielę.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony