III liga kobiet: ŻAP lepsze od AZS Wrocław i wciąż jest niepokonane

Wszystko wskazuje, że to Żeńska Akademia Piłkarska Sukces Gmina Oleśnica z grupy wschodniej Dolnośląskiej III Ligi Kobiet powalczy o miano gry na wyższym szczeblu. 


REKLAMA

Duży krok w kierunku II ligi oleśniczanki zrobiły w sobotę, pokonując 1:0 drugi w tabeli AZS Wrocław. Wrocławianki po tej porażce tracą do zespołu z Oleśnicy osiem punktów. Jedyna bramka tego spotkania padła jeszcze w pierwszej połowie. Dośrodkowanie Joanny Zalwowskiej z rzutu rożnego wykorzystała Barbara Zdunek, która najwyżej wyskoczyła i głową skierowała piłkę do siatki.

Sytuacje do zmiany wyniku gry miały Dominika Krawczyńska i strzelczyni jedynej bramki, czyli Zdunek, ale piłka po ich strzałach trafiła w poprzeczkę. Swoje okazje miały także zawodniczki Moniki Koziarskiej, ale czujna w bramce była Karolina Głowacz. Tym samym podopieczne Adama Maciejewskiego nadal nie zaznały porażki w tym sezonie.

ŻAP: Głowacz – Barzycka, Kowalska(75 Stasiak), Krawczyńska, Paluch(41 Dolińska), Pańczyszyn(33 Mateusiak), Płonowska(79 Błasiak), Słotnicka, Sus, Zalwowska, Zdunek.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony