III liga kobiet: zaległa pierwsza kolejka rundy wiosennej Sukcesu, towarzyskie granie UKS-u Bierutów

W nadchodzący weekend w rozgrywkach III ligi kobiet z naszych zespołów wystąpi tylko Żeńska Akademia Sukces Gmina Oleśnica. 


REKLAMA

Powodem absencji UKS-u Bierutów jest fakt, że bierutowianki spotkanie z pierwszej kolejki rundy wiosennej mają już za sobą. 18 marca podopieczne Przemysława Przybylskiego zremisowały 1:1 ze Ślęzą Wrocław na ich boisku. Przerwy w lidze UKS nie zmarnuje. Zespół z Bierutowa rozegra w niedzielę sparing w Opolu, z tamtejszą Unią.

Tę zaległość zawodniczki Adama Maciejewskiego odrobią w sobotę, mierząc się w meczu na szycie z AZS-em III Wrocław. Będzie to starcie lidera, czyli ŻAP-u z drugimi w tabeli wrocławiankami. Tydzień temu oleśniczanki pewnie, 7:0 pokonały Ślęzę Wrocław, a AZS niespodziewanie bezbramkowo zremisował z Polonią Środa Śląska.

Na inaugurację bieżącego sezonu piłkarki Sukcesu w Oleśnicy rozgromiły wrocławski zespół 10:0. Z pewnością piłkarki Moniki Koziarskiej będą chciały wziąć rewanż za tamtą porażkę, a jak będzie po ostatnim gwizdku sędziego? Początek spotkania o godzinie 15:30 na boisku przy hotelu GEM we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony