III liga kobiet: wyjazdowe mecze Sukcesu i UKS-u na zakończenie rundy

Piłkarki nożne grające w III lidze dolnośląskiej, grupie wschodniej zagrają już po raz ostatni w rundzie jesiennej. 


REKLAMA

Z naszych zespołów najwcześniej zagrają podopieczne Przemysława Przybylskiego, które już w piątek zagrają swoje spotkanie. Bierutowianki udadzą się do Wrocławia, gdzie będzie czekał tamtejsza trzecia drużyna AZS-u. W tabeli wyżej plasuje się zespół z Wrocławia, który jest drugi z piętnastoma punktami. Katarzyna Nowaczyk i jej koleżanki w tym sezonie uległy tylko Sukcesowi. W poprzedniej kolejce AZS rozgromił 13:0 Kolektyw Radwanice.

Piłkarki z Bierutowa na swoim koncie mają osiem punktów i zajmują piąte miejsce. Przed tygodniem na własnym boisku UKS zremisował 2:2 z Czarnymi Jelcz-Laskowice. Bramki dla bierutowskiego zespołu zdobyły Martyna Mróz i Wiktoria Jabłońska. Czy stać UKS na pokonanie mocniejszego AZS-u Wrocław? Pierwszy gwizdek tego spotkania w piątek o godzinie 14:30 na boisku ośrodka GEM we Wrocławiu.

Po przerwie spowodowanej pauzą do gry wrócą także zawodniczki Adama Maciejewskiego, które w sobotę wybiorą się do Jelcza-Laskowice, a tam zmierzą się z miejscowymi Czarnymi. Sukces to bezapelacyjny lider tabeli z kompletem zwycięstw i tylko jedną bramką straconą.

Z kolei drużyna z Jelcza-Laskowice ma jedenaście punktów i plasuje się na trzecim miejscu. Kolejkę temu Czarne zremisowały 2:2 z UKS-em Bierutów. Czy w sobotę zagrożą Sukcesowi i sprawią niespodziankę? Czy to oleśniczanki zakończą rundę jesienną bez porażki? Początek zaplanowano na godzinę 11.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony