III liga kobiet: UKS w Środzie Śląskiej, Sukces odpoczywa

Po bezpośrednim spotkaniu piłkarek z naszego powiatu tylko UKS Bierutów wystąpi w następnej kolejce.


REKLAMA

A przeciwnikiem podopiecznych Przemysława Przybylskiego będzie Polonia Środa Śląska, do której w niedzielę wybierze się UKS. Zespół z Bierutowa to obecnie przedostania ostatnia drużyna w tabeli z trzema punktami na koncie. Tydzień temu bierutowianki na własnym boisku podejmowały w derbach powiatu oleśnickiego ŻAP „Sukces” Gmina Oleśnica. Z tego pojedynku w roli zwycięzcy wystąpiły oleśniczanki, wygrywając 6:1. Jedyną bramkę dla UKS-u zdobyła Patrycja Foluszczyk.

Najbliższy rywal UKS-u plasuję się o jedną lokatę wyżej, a w dorobku ma cztery punkty. W ostatniej kolejce Polonia wygrała 4:3 z Kolektywem Radwanice. Kto wyjdzie górą z tego pojedynku? Czy Karina Stanisławska i jej koleżanki zdołają pokonać rywalki? Odpowiedź poznamy w niedzielę na boisku w Środzie Śląskiej o godzinie 11.

W tej kolejce nie ujrzymy liderującej drużyny z Oleśnicy. Powodem tego, że zawodniczki prowadzone przez Adama Maciejewskiego nie wybiegną na ligowe starcie jest wycofanie z rozgrywek drużyny ŻAK Wrocław. Zawodniczki ŻAP-u mają za sobą trzy wygrane i pewnie prowadzą w tabeli grupy wschodniej trzeciej ligi.

REKLAMA
  1. do redaktora

    Czy potrafisz pisać o całym klubie a nie wymieniać jedna dziewczynę ?! Np. Czy …….. z koleżankami da radę? Nie potrafisz napisać : Czy UKS z koleżankami …… itp. ?!

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony