III liga kobiet: UKS Bierutów po wygraną do Oławy, łatwa zdobycz punktowa Sukcesu?

Po dłuższej przerwie do gry wracają nasze piłkarki występujące w III lidze. 


REKLAMA

Zawodniczki Adama Maciejewskiego w sobotę zagrają z Polonią Środa Śląska na ich terenie. Sukces to niekwestionowany lider z kompletem wygranych na koncie. Z kolei Polonia zdobyła jedenaście punktów, co daje jej szóstą lokatę w tabeli.

W poprzedniej kolejce żadna z tych drużyn nie zagrała ligowego spotkania. Oleśniczanki odbywały pauzę, a zespół ze Środy Ślaskiej miał mierzyć się z UKS-em Bierutów, ale ten mecz odbędzie się w późniejszym terminie. W pierwszym pojedynku tych ekip gładko, 4:0 zwyciężyły Joanna Gabor i jej koleżanki. Czy zawodniczki Sukcesu po raz kolejny wysoko ograją rywalki? Pierwszy gwizdek zabrzmi o 18.

Bierutowianki planowo miały zagrać w minioną środę z Polonią Środa Śląska, ale ten mecz został przełożony na 20 maja. W nadchodzącą niedzielę podopieczne Przemysława Przybylskiego udadzą się do Oławy na spotkanie z miejscowym KS-em. Oba zespoły zgromadziły po 12 punktów, ale oławianki mają mecz więcej rozegrany.

W poprzedniej kolejce zawodniczki z Oławy ograły na wyjeździe 2:1 Kolektyw Radwanice. Jesienią w Bierutowie, gdy mierzyły się te drużyny padł bezbramkowy remis. Jak będzie tym razem? Czy wypoczęte piłkarki UKS-u odniosą zwycięstwo? Odpowiedź poznamy o godzinie 11.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony