III liga kobiet: świetny gol w końcówce dał wygraną UKS-owi Bierutów

III liga kobiet: świetny gol w końcówce dał wygraną UKS-owi Bierutów

Jedno trafienie, ale za to jakie zapewniło podopiecznym Przemysława Przybylskiego zwycięstwo nad Kolektywem Radwanice. 


REKLAMA

Od samego początku spotkanie obfitowało w groźne sytuacje z obu stron. Jako pierwsza możliwość zdobycia bramki miała Patrycja Foluszczyk, ale trafiła niecelnie. Taki sam rezultat miała akcja Kolektywu, gdy jedna z zawodniczek zespołu z Radwanic strzeliła obok bramki.

W ostatniej akcji pierwszej połowy świetną interwencją popisała się Paulina Wrzesińska, która tym samym uratowała UKS przed utratą gola. Przy bezbramkowym remisie obie drużyny schodziły na przerwę. W drugiej odsłonie znakomitą sytuację do zmiany wyniku miała Maja Łukasik, ale z bliskiej odległości posłała piłkę nad bramką.

Kilka minut później w podobnej sytuacji była Roksana Czapłowska, ale także nie zdołała pokonać bramkarki Kolektywu. Co nie udało się w tej akcji powiodło się tuż przed zakończeniem meczu. Wówczas Katarzyna Kaczorowska popisała się fenomenalnym strzałem z lewej nogi tuż zza pola karnego. Więcej bramek w tym pojedynku nie padło, co oznacza, że bierutowianki odniosły pierwszą wygraną w rundzie wiosennej.

UKS: Wrzesińska – Mazur(70 Ciszek), Mróz, Marta Łukasik, Polańska(65 Hetmańska), Stanisławska, Kaczorowska, Wiącek, Nawrot(75 Czapłowska), Maja Łukasik, Foluszczyk(50 Jabłońska).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony