III liga kobiet: Sukces zdeklasował Kolektyw Radwanice

Nie dały żadnych szans zawodniczkom Kolektywu Radwanice piłkarki Adama Maciejewskiego. Oleśniczanki zwyciężyły 8:0.


REKLAMA

Strzelanie rozpoczęła już w trzeciej minucie Paulina Stasiak, która wykorzystała prostopadłe podanie ze środka pola i uderzyła obok wychodzącej bramkarki Kolektywu. Po dwóch kwadransach gry Stasiak na swoim koncie miała już hattricka. I przy takim wyniku obie drużyny schodziły na przerwę.

– Gra naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze, mimo dużo słabszych warunków fizycznych od przeciwniczek konstruowaliśmy dużo ciekawych akcji i co chwila obrona i bramkarka Radwanic musiały interweniować pod swoją bramką. Z minuty na minutę zyskiwaliśmy coraz większą przewagę, co skutkowało następnymi bramkami. – relacjonuje nam trener Adam Maciejewski.

Na 4:0 w 46 minucie trafiła Joanna Gabor, która mocnym strzałem pod poprzeczkę z lewej nogi nie daje szans na udaną interwencję bramkarce gospodarzy. Następnie Paulina Stasiak dokłada nogę na linii bramkowej i strzela swoją czwartą bramkę po świetnym zagraniu Basi Zdunek. Kolejne trafienie to pewnie to pewnie wykorzystany rzut karny przez Wiktorię Barzycką.

Chwilę później, w 57 minucie rezultat spotkania podwyższyła Joanna Płonowska, uderzając w długi róg bramki z bocznego sektora pola karnego. Wynik ustaliła kapitan zespołu z Oleśnicy czyli Barbara Zdunek, która zdobyła bramkę na 9:0, ale sędzia po konsultacji z boczną sędziną nie uznał gola dopatrując się faulu w polu karnym.

– Mimo bardzo korzystnego wyniku ponosimy w tym spotkaniu spore straty za sprawą Karoliny Kowalskiej, która po kontuzji mięśnia dwugłowego musiała opuścić boisko w 28 minucie oraz Asi Gabor, która z urazem prawego oka opuściła plac gry w 52 minucie. – dodaje popularny „Maja”.

ŻAP: Głowacz(72 Gołda) – Krawczyńska, Sus, Słotnicka(70 Błasiak), Barzycka, Zdunek, Gabor(52 Mateusiak), Zalwowska, Kowalska(28 Dolińska), Stasiak(55 Paluch), Płonowska.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony