III liga kobiet: sparingowe granie UKS-u Bierutów z Unią Opole

Tak, jak w jesiennym towarzyskim spotkaniu lepsze okazały się zawodniczki z Opola, które również na własnym boisku zwyciężyły 1:0.

Pojedynek między podopiecznymi Przemysława Przybylskiego, a zawodniczkami Tomasza Minkiewicza został rozegrany w systemie 3 x 30 minut. Już na samym początku bierutowianki wypracowały sobie trzy dogodne sytuacja, po który m.in. Patrycja Foluszczyk powinna pokonać bramkarkę Unii.

Jedyna bramka tego meczu padła w drugiej tercji. Tylko w tej części zawodniczki z UKS-u oddały inicjatywę piłkarkom z Opola. Tę przewagę wykorzystała Ewelina Smędzik, która mocnym strzałem z bliskiej odległości pokonała Paulinę Wrzesińską. W ostatnim etapie tego starcia piłkę meczową na nodze miała Ewa Nawrot, lecz nie zdołała wpakować „futbolówki” do siatki rywalek.

UKS: Wrzesińska – Czapłowska, Mróz, Marta Łukasik, Polańska, Stanisławska, Wiącek, Kaczorowska, Moś, Nawrot, Foluszczyk, Bezak, Maja Łukasik, Żolińska, Hetmańska.