III liga kobiet: sobota z kobiecą piłką w Oleśnicy i Bierutowie

Po tygodniowej przerwie do gry wraca dolnośląska III liga kobiet (grupa wschodnia). Obie nasze drużyny zagrają w sobotę i będą gospodarzami swoich pojedynków. 


REKLAMA

Najwcześniej, bo o 11 na murawę boiska w Oleśnicy wybiegną piłkarki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej „Sukces” Gmina Oleśnica, które za przeciwnika będą miały Polonię Środa Śląska. W zdecydowanie lepszej sytuacji przed tym meczem są podopieczne Adama Maciejewskiego, które w z kompletem zwycięstw przewodzą w tabeli. Z kolei zawodniczki Polonii zajmują przedostatnią pozycję. W poprzedniej kolejce ŻAP miał pauzę, a piłkarki ze Środy Śląskiej uległy 1:2 UKS-owi Bierutów. Czy szykuje się kolejny pogrom w wykonaniu oleśniczanek? Odpowiedź poznamy w sobotę.

Bardziej wyrównane wydaje się spotkanie, które rozegra się w Bierutowie. Zawodniczki Przemysława Przybylskiego, zajmujące w tabeli czwartą pozycję podejmą będący lokatę KS Oława. UKS do zespołu z Oławy traci jeden punkt. Poprzednie spotkanie w wykonaniu bierutowianek to zwycięstwo 2:1 nad Polonią Środa Śląska. Obie bramki dla UKS-u zdobyła Patrycja Foluszczyk. W dobrych humorach po ostatniej kolejce jest także KS, który wysoko, aż 11:2 rozgromił Kolektyw Radwanice. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Przekonamy się w sobotę o godzinie 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony