III liga kobiet: Ślęza rywalem UKS-u Bierutów, primaaprillisowy mecz Sukcesu

W sobotę do rozgrywek wróci III liga kobiet, a wraz z nią piłkarki UKS-u Bierutów. ŻAP Sukces Gmina Oleśnica swoje spotkanie w tej kolejce rozegra 1 kwietnia. 


REKLAMA

Podopieczne Przemysława Przybylskiego zagrają we Wrocławiu, z tamtejszą Ślęzą. Przerwę w rozgrywkach bierutowianki spędziły na piątej lokacie z ośmioma punktami zdobytymi. Z kolei zespół z Wrocławia to siódma drużyna, mająca cztery „oczka” na koncie.

W pierwszej kolejce obecnego sezonu UKS mierzył się na Stadionie Miejskim w Bierutowie ze Ślęzą. Wówczas niespodziewanie ze zwycięstwa 3:2 cieszyły się wrocławianki. Jaki wynik padnie tym razem? Czy Karina Stanisławska i jej koleżanki w sobotę wezmą rewanż za jesienną porażkę? Przekonany się na boisku Ślęzy o godzinie 10.

Natomiast spotkanie inauguracyjne rundę wiosenną liderującej nieprzerwanie od początku sezonu Żeńskiej Akademii Piłkarskiej Sukces Gmina Oleśnica odbędzie się 1 kwietnia. Rywalem piłkarek dowodzonych przez Adama Maciejewskiego będzie trzecia drużyna AZS-u Wrocław.

Pierwsze spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wysoką wygraną oleśniczanek. ŻAP w tamtym spotkaniu pokonał 10:0 wrocławianki. Czy tym razem ponownie ujrzymy kanonadę bramek? O tym przekonamy się na sztucznym boisku przy hotelu GEM we Wrocławiu. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 15:30.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony