III liga kobiet: remis UKS-u Bierutów z Jelczem-Laskowice

Po nerwowej końcówce piłkarki UKS-u Bierutów ostatecznie podzieliły się punktami z zawodniczkami Czarnych Jelcza-Laskowice.

Wynik tego spotkania zatrzymał się na remisie 2:2. Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Jako pierwsze trafienie zaliczyły bierutowianki, które pewnie wykorzystały rzut karny, podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez Agnieszkę Stępień. Z jedenastu metrów precyzyjnym strzałem bramkarkę Czarnych pokonała Martyna Mróz.

Do remisu strzałem z dystansu doprowadziła Dominika Kamińska. Chwilę później znów prowadziły podopieczne trenera Przemysława Przybylskiego. Świetną akcję UKS-u mocnym strzałem pod poprzeczkę zakończyła Wiktoria Jabłońska.

Taki rezultat utrzymywał się do ostatniej minuty regulaminowego czasu gry, a wtedy Natalia Sobiesińska dopuściła się w polu karnym faulu na Kindze Łuczkiewicz. Lepsza od bramkarki UKS-u okazała się Katarzyna Kamińska, tym samym ustalając wynik spotkania.

UKS: Sobiesińska- Leśnierowska(50 Lechowska), Mróz, Marta Łukasik, Mazur, Stanisławska, Kaczorowska, Wiącek(65 Ciszek), Maja Łukasik(65 Czapłowska), Jabłońska(75 Polańska), Foluszczyk.