III liga kobiet: derbowy rewanż Sukcesu z UKS-em Bierutów

W niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim w Oleśnicy zostanie rozegrane drugie w tym sezonie starcie Żeńskiej Akademii Piłkarskiej Sukces Gminy Oleśnica z bierutowskim UKS-em.


REKLAMA

Za podopiecznymi Adama Maciejewskiego przemawia nie tylko atut własnego boiska, ale także to, że oleśniczanki w bieżących rozgrywkach nie straciły choćby punktu i pewnie przewodzą w lidze. Stosunek bramkowy Joanny Zalwowskiej i jej koleżanek też jest imponujący. Piłkarki z Oleśnicy strzeliły 54 bramki, tracąc zaledwie dwie.

Z kolei zawodniczki Przemysława Przybylskiego zajmują czwarte miejsce, a na swoim koncie zgromadziły 12 punktów. W poprzedniej kolejce zagrał tylko Sukces, który rozgromił 8:0 Kolektyw Radwanice. Bierutowianki nie wystąpiły w ligowym spotkaniu z powodu pauzy, ale w Wielki Czwartek towarzysko zmierzyły swoje siły z SAP Brzeg Opole, nieznacznie ulegając 1:2.

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami na swoją korzyść rozstrzygnęły dziewczęta z Sukcesu, zwyciężając 6:1. Jak będzie w tym meczu? Czy UKS weźmie rewanż za porażkę w tamtej rundzie? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy w niedzielę o godzinie 15.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony