III liga kobiet: derbowy pojedynek UKS-u Bierutów z ŻAP-em Oleśnica

Już na początku sezonu, w czwartej kolejce dolnośląskiej III ligi kobiet dojdzie do derbów powiatu oleśnickiego. UKS Bierutów podejmie Żeńską Akademię Piłkarską „Sukces” Gmina Oleśnica.


REKLAMA

Faworytem tego pojedynku wydaje się zespół z Oleśnicy, który z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli. W dodatku podopieczne Adama Maciejewskiego przed tygodniem nie zagrały, ponieważ rywalki z Radwanic nie stawiły się na spotkanie. W dwóch meczach Joanna Zalwowska i jej koleżanki zdobyły aż dziewiętnaście bramek, nie tracąc przy tym żadnej.

Z kolei zespół pod wodzą Przemysława Przybylskiego zajmuje piątą pozycję z trzema „oczkami” na koncie. UKS podobnie jak ŻAP także rozegrał dwa spotkania, a powodem tego była ubiegłotygodniowa pauza. Dorobek bramkowy Kariny Stanisławskiej i jej UKS-u to osiem bramek strzelonych i sześć straconych. Kto będzie cieszył się z wygranej w sobotnim derbowym starciu? Przekonamy się o godzinie 14 na stadionie miejskim w Bierutowie.

REKLAMA
  1. Aha

    z całym szacunkiem ale redaktorowi tego artykułu chyba się coś pomyliło, UKS bowiem nie jest Kariny ale wszystkich zawodniczek w tym Trenera :) następnym razem proszę o bardziej trafne sformułowanie bo drużyna nie składa się z jednej osoby :)

    (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony