Halówka przed ostatnią grupową kolejką, finałowe turnieje w siatkówce i tenisie stołowym

Halowe mistrzostwa o puchar wójta gminy Oleśnica zmierzają ku końcowi. 


REKLAMA

Mistrzostwa gminy Oleśnica w halowej piłce nożnej seniorów:

Grupa „A”- sala sportowa w Sokołowicach:

1.Świerzna – Dąbrowa 8:15
2. Jenkowice – Sokołowice 13:5
3.Ligota Polska – Poniatowice 2:6
4. Ostrowina – pauza

  Drużyna M. Pkt. Bramki
1. Poniatowice 5 15 44:26
2. Ligota Polska 5 12 45:25
3. Jenkowice 5 9 50:27
4. Dąbrowa 5 6 39:38
5. Świerzna 6 6 47:55
6. Sokołowice 5 4 37:51
7. Ostrowina 5 1 29:51

Grupa „B”- sala sportowa w Ligocie Małej:

1.Krzeczyn – Zarzysko 6:1
2.Nowoszyce – Nieciszów 3:13
3.Piszkawa – Cieśle 5:8
4.Gręboszyce – Ligota Mała 7:4

  Drużyna M. Pkt. Bramki
1. Gręboszyce 6 15 34:26
2. Nieciszów 6 12 47:28
3. Cieśle 6 12 36:31
4. Nowoszyce 6 12 34:35
5. Krzeczyn 6 9 31:25
6. Zarzysko 6 6 20:27
7. Ligota Mała 6 3 28:36
8. Piszkawa 6 3 19:39

 W sobotę 18 lutego odbędą się ostatnie mecze grupowe halowej piłki nożnej seniorów:

Grupa „A”- sala sportowa w Sokołowicach:

1.Dąbrowa – Sokołowice 17.00
2.Poniatowice – Jenkowice 17.50
3.Ostrowina – Ligota Polska 18.40
4.Świerzna – pauza

Grupa „B”- sala sportowa w Ligocie Małej:

1.Nieciszów – Ligota Mała 17.00
2.Zarzysko – Cieśle 17.50
3.Krzeczyn – Gręboszyce 18.40
4.Nowoszyce – Piszkawa 19.30

Mistrzostwa gminy Oleśnica w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn:

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1. Nieciszów 6 12 12:0
2. Cieśle 6 4 4:8
3. Sokołowice 6 2 2:10

 

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1. Cieśle 9 18 18:3
2. Poniatowice 9 16 16:2
3. Dziadowa Kłoda 9 12 14:6
4. Wszechświęte 9 10 10:7
5. Gręboszyce 9 10 11:10
6. Nieciszów 9 8 9:12
7. Zarzysko 9 8 10:11
8. Boguszyce 9 2 3:15
9. Nowoszyce 9 2 2:16
10. Sokołowice 9 0 3:18

Niedziela 19 lutego w gminnej hali sportowej w Oleśnicy zdominowana zostanie przez rywalizację siatkarską kobiet i mężczyzn. Finałowy turniej kobiet rozpocznie się od godz.11, a finał mężczyzn do którego awansowały drużyny z Cieśli, Dziadowej Kłody, Poniatowic oraz z Wszechświęte około godziny 14.

Mistrzostwa gminy Oleśnica w tenisie stołowym:

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1. Nowoszyce 10 20 27:3
2. Krzeczyn 10 12 20:10
3. Boguszyce 10 10 15:14
4. Cieśle 10 8 15:12
5. Sokołowice 10 6 7:17
6. Gręboszyce 10 0 0:24

Drużynowy i indywidualny turniej finałowy odbędzie się 26 lutego o godz.11 w sali sportowej w Ligocie Polskiej. W turnieju wystartują reprezentanci drużyn z Boguszyc, Krzeczyna oraz z Nowoszyc.

Halowe turnieje w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych:

W sobotę 18 lutego o godz.12.00 w gminnej hali sportowej w Oleśnicy przeprowadzone zostaną halowe turnieje w piłce nożnej młodzików i od godz.13.00 juniorów młodszych.

RED, AK

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony