Grzegorz Graf nie jest już trenerem Olimpii Oleśnica

Jak poinformował oficjalni klub, 34-letni Grzegorz Graf nie pełni już funkcji szkoleniowca beniaminka wrocławskiej okręgówki, Olimpii Oleśnica.


REKLAMA

– Były już trener klubu Oskara Olczykowskiego nie chciał podawać powodów swej decyzji – czytamy na stronie Olimpii, wraz z którą Graf na boisku i ławce trenerskiej rok po roku zdobywał awans do wyższej klasy rozgrywkowej, najpierw do klasy A, a później do klasy okręgowej.

W „okręgówce” debiutancką rundę jesienną oleśniczanie zakończyli na 12. miejscu z dorobkiem 15 punktów. – No cóż w futbolu nawet w tym lokalnym było wiele spektakularnych powrotów. Jednak obecnie bardzo pragniemy podziękować Grzegorzowi Grafowi za zaangażowanie, determinacje, zawsze profesjonalne podejście, za to, że swoje doświadczenia wyniesione z boiska plus szkoleń trenerskich chciał jak najlepiej przekazać swoim podopiecznym – podkreśla klubowa witryna.

REKLAMA
  1. Antoni M.

    kto chcialby trenowac klub gdzie wszystko jest na nie: brak mlodziezowcow, slabe wyniki, tragiczna frekwencja na treningach. to wszystko zniecheca to prowadzenia druzyny. moze teraz smyczynskiego na trenera bo ma licencje.

    (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony