Grzegorz Graf nie jest już trenerem Olimpii Oleśnica

ggraf_002

Jak poinformował oficjalni klub, 34-letni Grzegorz Graf nie pełni już funkcji szkoleniowca beniaminka wrocławskiej okręgówki, Olimpii Oleśnica.

- Były już trener klubu Oskara Olczykowskiego nie chciał podawać powodów swej decyzji – czytamy na stronie Olimpii, wraz z którą Graf na boisku i ławce trenerskiej rok po roku zdobywał awans do wyższej klasy rozgrywkowej, najpierw do klasy A, a później do klasy okręgowej.

REKLAMA

W „okręgówce” debiutancką rundę jesienną oleśniczanie zakończyli na 12. miejscu z dorobkiem 15 punktów. - No cóż w futbolu nawet w tym lokalnym było wiele spektakularnych powrotów. Jednak obecnie bardzo pragniemy podziękować Grzegorzowi Grafowi za zaangażowanie, determinacje, zawsze profesjonalne podejście, za to, że swoje doświadczenia wyniesione z boiska plus szkoleń trenerskich chciał jak najlepiej przekazać swoim podopiecznym – podkreśla klubowa witryna.

REKLAMA
  1. Antoni M.

    kto chcialby trenowac klub gdzie wszystko jest na nie: brak mlodziezowcow, slabe wyniki, tragiczna frekwencja na treningach. to wszystko zniecheca to prowadzenia druzyny. moze teraz smyczynskiego na trenera bo ma licencje.

    (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony