Dwa razy udana Pogoń oleśnickich juniorów

ldj_pogon_lechia019

Pokazali charakter juniorzy oleśnickiej Pogoni. Zarówno starsza, jak i młodsza grupa musiała gonić w minionej kolejce wynik.

W LDJ zawodnikom Macieja Zapała przyszło zagrać z Parasolem Wrocław. Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy rywale objęli dwubramkowe prowadzenie, po tym jak trafiali Tomasz Burzyński i Kacper Martyniak.

W 68. minucie kontaktowego gola zdobył Patryk Kluziak, a dziesięć minut przed końcem na 2:2 ustalił końcowy wynik Bartłomiej Kruszyński.

Dwa gole straty mieli też piłkarze Pawła Ulatowskiego. Dzięki bramkom Oskara Lobki i Mikołaja Zdanewicza 2:0 prowadził po pierwszej odsłonie Śląsk Wrocław.

Po zmianie stron MKS ruszył do odrabiania strat, Najpierw trafił Jakub Warzecha, potem na remis strzelił Rafał Burzyński, a bohaterem i autorem gola na 3:2 został w przedostatniej minucie Oskara Pietrzak.