Czy 13. kolejka IV ligi będzie szczęśliwa dla Pogoni i Wiwy?

Do zakończenia rundy jesiennej w IV lidze pozostały tylko trzy kolejki.


REKLAMA

W 13. kolejce trudne zadanie czeka Pogoń Oleśnicę, która w roli gospodarza będzie gościła Bielawiankę Bielawa. W tabeli wyżej jest zespół z Bielawy, który plasuje się na piątej pozycji z dziewiętnastoma „oczkami” na koncie. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Jurasik zajmuje 11 miejsce, a do tej pory zdobyła piętnaście punktów.

W poprzedniej kolejce oleśniczanie przywieźli komplet punktów z Jaworzyny Śląskiej, bo tam ograli 2:0 miejscową Karolinę. Bramki dla Pogoni zdobyli Karol Siódmiak oraz Filip Robel. Z kolei Bielawianka tydzień temu przegrała 0:2 Foto-Higieną Gać. Czy Pogoń wróciła na ścieżkę zwycięstw i pokona wyżej notowanego rywala? Początek spotkania w sobotę o godzinie 14 na stadionie miejskim w Oleśnicy przy ulicy Brzozowej.

Tego samego dnia Wiwa Goszcz uda się do Kobierzyc, gdzie zmierzy się z tamtejszym GKS-em. Faworytem tego spotkania są goszczanie, którzy w tabeli są na szóstym miejscu i mają osiemnaście punktów. Z kolei GKS jest dziesiąty z piętnastoma „oczkami” w zdobyczy.

W ubiegłym tygodniu zawodnicy Józefa Klepaka ulegli 0:1 Polonii-Stali Świdnica. Dla Wiwy była to pierwsza porażka od siedemnastu spotkań na własnym boisku. Przyszły rywal zespołu z Goszcza tydzień temu także nie miał dobrych nastrojów po ostatnim gwizdku. GKS Kobierzyce przegrał 1:3 z KS-em Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Czy piłkarze Wiwy dopiszą sobie kolejne punkty do dorobku? Przekonamy się w sobotę na boisku w Kobierzycach o godzinie 14.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony